engeller aşılmak içindir takılmak için değil

1 dönüm arazi içerisine kurulmuş olan tesisimiz spor tesisi ve yaşam alanı tarzında dizayn edilmiştir. 15 çeşit meyve ağacı, hobi bahçesi, dinlenme alanları, oyun parkı, basketbol alanı, duyusal bütünleme salonları, spor salonları, fitness salonları, masa tenisi salonu, bağımsız yaşam odaları, yaşam becerisi eğitimi mutfakları, oyun salonları, aile dinlenme katı, yaşam alanı katımızla

Hepsi birbirinden özel öğrencilerimiz, onların güzel yürekleri, farklı hayatları ve hayata tutunuşlarıyla birlikte onları yalnız bırakmayan, her zaman kucak açan ailelerimiz ve bize destek veren diğer sevdiklerimizle birlikte geniş bir aile olma yolunda ilerliyoruz.

Sessizliğinize ses olmak için varız, susmak için değil

Okulumuz  özel sekterdö 20 yılı aşkın bir deneyimi olan, üst düzey yönetici, 2 otizmli çocuk babası Suat ÖZTÜRK ve alanında 8 yılı aşkın bir zamandır bu işi yapan ve çalışma hayatında üst düzey görevler alıp başarılı olan eğitim koordinatörü Aydın KAYNAK tarafından 20 mayıs 2016 tarihinde kurulmuştur.

Kurucularımızdan Suat ÖZTÜRK uzun yıllardır çocuklarının eğitim aldığı yaşam liderliği/spor eğitiminden çok memnun kaldı ve kendi çocuklarıyla birlikte diğer otizm/yaygın gelişimsel bozukluğu olan bireylerin daha kaliteli bir eğitim sunabilmek için alanında uzman olan eğitim koordinatörü Aydın KAYNAK’ la kolları sıvadı. Amaçları; Butik olarak düşündükleri bu spor merkezinde; kendine güvenen, bu mesleği sevgiyle ve şefkatle yapabilecek; azimli, sabırlı, kararlı yaşam liderleri yetiştirip, otizmli bireylere doğru eğitimi sunmak ve hedeflenen başarıya ulaştıktan sonra bu alana yönelik yeni eğitim merkezleri kurarak tesisleşmek.

Bizden Haberler

Duyurular

2016 –

Kariyer/İş Başvurusu

İş arkadaşlarımızın BESYO (Beden Eğitimi ve Spor yüksek okulu)’ nun herhangi bir bölümünden mezun veya öğrenimine (tam veya yarı zamanlı) devam eden bay eğitimciler olmasına dikkat ediyoruz. Siz de bizimle çalışmak isterseniz CV’nizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz.